Ceny produktów do kupienia w internecie

sale

Produkty, które kupowane są w internecie cieszą się olbrzymią popularnością nie bez powodu. Wiadomo, że jakość produktów oferowanych przez jednego producenta nie różni się między sobą, czy kupimy je w sklepie stacjonarnym czy w sieci, a zatem należy poszukać innych przyczyn, które decydują o dużym wolumenie sprzedaży sklepów internetowych. Jakie są więc przyczyny?

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze - produkty, które można kupić za pośrednictwem internetu są po prostu tańsze od tych, które sprzedawane są w tradycyjnych sklepach. Wynika to między innymi z faktu, że sprzedawcy nie muszą ponosić wygórowanych kosztów związanych z wynajęciem lokalu, w którym prowadziliby sklep. Ceny są więc bardziej atrakcyjne, a dodatkowo można liczyć na ciekawe promocje.

11.03.2014. 11:11

Ładne i spójne wnętrze? To wymaga pracy!

Zajmujesz się właśnie urządzaniem swojego mieszkania? Chcesz, by wszystko pasowało do siebie, było ładne, gustowne i dobrane? W takim razie może warto, żebyś zdecydował się na jeden konkretny styl, na przykład styl skandynawski? Nie wiesz, jak on wygląda? Nie szkodzi, wystarczy, że sprawdzisz w Internecie lub czasopismach branżowych, a potem odwiedzisz sklep skandynawski.


Czytaj dalej 09.03.2014. 12:50

Najpopularniejsze sklepy internetowe w Polsce

Klienci, którzy dokonują zakupów przez internet mają swoje ulubione sklepy. Popularność sklepów wynika z wielu czynników. Na pewno podstawowym jest cena towaru - nie da się ukryć, że jest to kwestia, na którą zwraca uwagę zdecydowana większość klientów. Z drugiej strony sklepy internetowe konkurują pomiędzy sobą nie tylko ceną, ale również innymi metodami.

Konkurencję, która nie dotyczy cen oferowanych produktów można określić jako konkurencję poza cenową. Zaliczać się do niej będą wszelkie usługi dodatkowe jakie sklep będzie oferować klientowi. Cena produktu nie ulega zmianie natomiast klient będzie odczuwać większy komfort dokonywania transakcji w takim sklepie. Może chodzić na przykład o szybszy czas dostarczenia zamówienia albo różnego rodzaju programy partnerskie oferujące klientom dodatkowe korzyści. Tego rodzaju sklepy są najpopularniejsze i przyciągają większość klientów.

28.02.2014. 14:17